O nás

o nás AWR
Ubytovňa Sládkovičovo

AWR spol. s.r.o. - Vaša brána ku kvalitnej kamiónovej doprave

Vitajte v AWR spol. s.r.o., kde naša história a inovácia v oblasti kamiónovej dopravy sa stretávajú, aby vám ponúkli bezkonkurenčné služby. Založená 26. februára 1996 ako priamy nástupca spoločnosti Agroreal spol. s.r.o., sme hrdí na to, že pokračujeme v tradícii excelentnosti v medzinárodnej kamiónovej doprave, ktorá sa začala už v roku 1993. Hlavnou činnosťou je medzinárodná kamiónová doprava (MKD), kde firma vlastní návesové súpravy ŠTANDARD, ako aj vozidlo s nosnosťou do 5 ton, WF, čím zabezpečujeme flexibilné a efektívne prepravné riešenia pre našich zákazníkov.

Presnosť a spoľahlivosť v každom kilometri

Každé vozidlo MKD je vybavené navigačným systémom, mobilným telefónom a satelitným monitorovacím systémom, takže zákazník má absolútne presnú informáciu, kde sa vozidlo v daný moment nachádza.

Relácie štátov z ktorých uskutočňujeme prepravy

Zabezpečujeme prepravu v rámci viacerých štátov, čím vám zaručujeme efektívne a bezpečné doručenie vášho tovaru presne tam, kde potrebujete. S nami je každý váš náklad v dobrých rukách, od štartu až po cieľ.
NemeckoNemecko MaďarskoMaďarsko ŠvajčiarskoŠvajčiarsko
SlovinskoSlovinsko RakúskoRakúsko BENELUXBenelux
Česká republikaČeská republika TalianskoTaliansko ŠvédskoŠvédsko
kamiónová doprava AWR

Kontaktujte nás, aby sme mohli prediskutovať vaše ciele a potreby.

Skontaktujte sa s nami

Napíšte nám

Zavolajte nám alebo vyplňte formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky čo najskôr v pracovných dňoch.