Čerpacia stanica

čerpacia stanica Sládkovičovo
čerpacia stanica Sládkovičovo

Bezstarostná cesta: Kvalita a dostupnosť NONSTOP

Na našej čerpacej stanici ponúkame pohonné hmoty od renomovaných dodávateľov ako Slovnaft, OMW a Orlen zabezpečujúc, že vaše vozidlo bude vždy pripravené na cestu. Okrem toho ponúkame taktiež predaj technických plynov.

Pre vaše maximálne pohodlie funguje taktiež naša samoobslužná čerpacia stanica NONSTOP – 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Bez ohľadu na to, kedy cestujete, sme tu pre vás, s možnosťou platby hotovosťou alebo kreditnou kartou (Visa, MasterCard, MasterCard Electron).

Na čerpacej stranici je dostupný taktiež technický vysávač. Tento vysávač je ideálnym riešením pre dôkladné interiérové čistenie vášho auta, aby ste si odviezli nielen perfektne umytý, ale aj vyčistený automobil.

Naším hlavným cieľom je vaša úplná spokojnosť. Sústredíme sa na zabezpečenie plynulej dodávky, vysokú kvalitu služieb a konkurencieschopné ceny pohonných hmôt, aby vaše tankovanie bolo vždy jednoduché a efektívne.

Čo hovoria naši klienti o našich službách, je pre nás dôležité.

Vaša spokojnosť je našou prioritou a vaše hodnotenia nám pomáhajú neustále zlepšovať kvalitu našich služieb, aby sme vám mohli poskytovať len to najlepšie.
Super ????
Michal Sulan
Veľmi spokojní.
Štefan Pek
Super ????
Ildikó Vinda
Velmi dobra umyvarka a dobre sluzby - mila obsluha. Vyborne skusenosti odporucam kazdemu.
Alexander Iro

Veľkoúľanská 1340 92521 Sládkovičovo

+421 31 784 2910

Otváracie hodiny

Pondelok-Nedeľanonstop

Napíšte nám

Zavolajte nám alebo vyplňte formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky čo najskôr v pracovných dňoch.