Kamiónová preprava

Kde tradícia stretáva inováciu v medzinárodnej kamiónovej doprave

Vitajte u nás v AWR, spol. s.r.o., kde tradícia a inovácia v medzinárodnej kamiónovej doprave idú ruka v ruke. Naše korene siahajú až do roku 1993, keď sme začínali ako Agroreal, spol. s.r.o.. Odvtedy, čo sme sa v roku 1996 osamostatnili a vznikla naša súčasná spoločnosť, sme si vybudovali meno ako spoľahliví lídri v logistike a preprave.
kamionová doprava
kamionová doprava

Sme kolektív nadšencov, ktorí majú jedno spoločné – vášeň pre dokonalú dopravu. Naše poslanie? Ponúknuť vám top služby v medzinárodnej kamiónovej doprave. Špecializujeme sa na MKD, čo je základ toho, čo robíme, a na čom staviame našu ponuku, vrátane:

  • Špičkových návesových súprav ŠTANDARD, ktoré sú vybavené XL kódom pre vašu maximálnu spokojnosť a bezpečnosť nákladu.
  • Praktických malých vozidiel s nosnosťou až 5 ton a systémom Walkingfloor, ktoré sú ako stvorené pre tie najšpecifickejšie prepravné výzvy.

Naša flotila je viac než len súbor vozidiel; je to srdce našej ponuky, kde každý kamión a každé vozidlo disponuje najnovšou technológiou pre zaručenie efektivity, bezpečnosti a možnosti sledovania vašich zásielok v reálnom čase. Voľbou AWR, spol. s.r.o., sa vaša zásielka dostáva do rúk, ktorým môžete dôverovať – a to je iba začiatok cesty k úspechu.

Radi by sme vás pozvali, aby ste sa stali súčasťou našej rodiny spokojných zákazníkov. Objavte, ako skúsenosti, inovácie a zanietenie za našou prácou môžu priniesť rozdiel v každej zásielke, ktorú prepravíme. S nami je každý kilometer vašej cesty k obchodným cieľom nie len bezpečný, ale aj plný istoty a dôvery.

Návesy STANDARD

Naša spoločnosť má k dispozícii návesy značky Kögel:

vnútorná výška:                2,8 m
max. nosnosť:                    24 ton
počet paletových miest:   34

Malé vozidlá

Pre klientov zabezpečujeme prepravy s vozidlami do 5 t celkovej váhy, ktoré majú bohaté využitie napríklad pri prepravách typu „ rozvoz“ alebo na miesta kde tovar nie je možné dodať s klasickými návesmi.

Walkingfloor

Návesy, pre našich klientov zabezpečujú prepravy sypkých materiálov návesmi s posuvnou podlahou „walkingfloor“. Návesy s pohyblivou podlahou - jediné bezpečné riešenie pre prepravu sypkého tovaru v objeme až 97 m3. Legras vyvinul a patentoval systém pohyblivej podlahy, ktorý umožňuje kombinovať veľký objem skriňového návesu a prepravy sypkých aj paletových produktov. Ako to funguje? Podlaha je pozdĺžne zložená z 21 posuvných lamiel, ktoré sa pohybujú v rôznych intervaloch alebo spolu. Pri spoločnom pohybe všetkých lamiel naraz, sa posúva aj tovar položený na nich. Pri spätnom chode sa lamely posúvajú samostatne v 3 intervaloch a preto tovar zostáva na mieste, aj keď sa časť lamiel pohybuje v spätnom smere. Keď sa všetky lamely opäť dostanú do pôvodnej polohy, celý cyklus sa opakuje koľkokrát je potrebné až do úplného vyloženia tovaru - základný princíp pohybu je znázornený v nasledujúcom videu.

kamiónová doprava

Osvedčenia

Tieto dokumenty svedčia o našom záväzku poskytovať prvotriedne služby v oblasti kamiónovej dopravy.

Zrýchlite svoju logistiku s profesionálnou kamiónovou prepravou

Zabezpečte si bezproblémové doručenie vašich zásielok. Objavte našu špičkovú flotilu a prispôsobené logistické riešenia už dnes!
Kontaktujte nás ešte dnes

Napíšte nám

Zavolajte nám alebo vyplňte formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky čo najskôr v pracovných dňoch.